Teknoloji ile duyularımızı
kimya ile değerlerimizi birleştiriyoruz!

Yenilikçi İş Modeli

Yeniliklere ve değişime olan merakımızın bir parçası olarak ileri teknolojileri kullanıp aromalar geliştiriyoruz.

İşbirliği yaptığımız uluslararası kuruluşların konusunda uzman aromatisyenleri öncülüğünde Gaz Kromatografisi (GC) ve Kütle Spektrometrisi (MS) analizleriyle müşterilerimiz için avantaj oluşturacak yeni aromaların bileşenlerini ayrıştırıp belirliyoruz.

Ve zengin hammadde kütüphanemizi kullanarak AR-GE laboratuvarımızda çeşitli alternatiflerini modelliyor, farklı uygulama alanlarındaki performanslarını test ediyor, sektörel ihtiyaçlara hızlı ve birebir aromalar geliştiriyoruz.

'Kaliteli ürün - Doğru fiyat’ odaklı stratejimiz ile sunduğumuz aroma alternatiflerini keşfedin.

İletişime Geçin

Proses Mühendisliği

Özel ERP yazılımına bağlı sistemlerimiz sayesinde üretimin tüm aşamalarını kontrol altında gerçekleştiriyoruz.

İyi Üretim Prosedürleri'ni (GMP) takip ediyoruz, dünyanın en güvenilir tedarikçilerinin hammaddelerini kullanarak siparişe müteakip üretim yapmamız daha hızlı ve esnek bir çözüm ortağı olmamızı ve aromalarımızda maksimum raf ömrü sunmamızı sağlıyor.

Vazgeçilmezimiz: Kalite

ISO 22000 ve BRC Gıda Güvenliği Global Standardı gerekliliklerine uygun üretim süreçlerimizde, hammaddeden son ürüne ve son üründen hammaddeye izlenebilirliği  sağlıyoruz.​

Fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik ve duyusal analizler, konusunda yetkin çalışanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Kalite yaklaşımımızın içselleştirilmesi amacıyla araştırma, eğitim ve bilgi paylaşımını sürekli iyileştiriyoruz.